UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Więcej zielonej fali dla pieszych. Jest beznadziejnie, człowiek nie zdąży przejść z jednej strony ulicy na drugą, bo światła są tak ustawione, że nie zdąży się przejść tylko trzeba stać między jezdniami, na torach tramwajowych, w smrodzie, hałasie. Chyba ludziom w samochodach jest łatwiej poczekać, bo siedzą w aucie, nic im na głowy nie pada, nie wieje, mają ciepło, nie trzymają zakupów w rękach, nie stoją z laską czy kulami lub z małymi dziećmi. Przejęcia tzw. dwuetapowe są beznadziejne dla pieszych, a jest ich coraz więcej👎👎👎👎