UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zielona fala to była w 1985 roku kiedy do cywila wychodziłem a wy narzekające dzieciaki nie ma nic do zaimponowania po za narzekaniem ! Wszystko wam się należy, wszystko musi być a nic nigdy od siebie nie daliście bo nie macie jaj.


Anuluj