UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zielona fala to była w 1985 roku kiedy do cywila wychodziłem a wy narzekające dzieciaki nie ma nic do zaimponowania po za narzekaniem ! Wszystko wam się należy, wszystko musi być a nic nigdy od siebie nie daliście bo nie macie jaj.