A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Rozumie że ta fala ma służyć kierowcą a co z pieszymi ? Mają czekać i czekać aż szlachta przejedzie ?
@Poinformowany - Robert Turlej ?
Prezydenci sie zmieniają a większość urzędników dalej grzeje ciepłe pośladki. Czy naprawde jest sie czym chwalić ? Zielona fala powinna być po każdej zmianie w sygnalizacji świetlnej, wkoncu za coś biorą pieniądze...
Zapewne tak samo zrobią zielona fale na innych odcinkach...
@Anonimek1 - Miało być "grzeje ciepłe posadki".
Brawo - trafiony zatopiony!
@Anonimek1 - "a większość urzędników dalej grzeje ciepłe pośladki" - zrobiłeś mi dzień
Na Bema zielona fala jest w niedziele i święta, gdyż wyłączone są światła/może ktoś wie dlaczego/ i wtedy ulicą jedzie się płynnie.
Skrzyżowanie Brzeskiej z Płk. Dąbka lewoskręt w stronę Cerfura 3 samochody przejadą, a 6 już nie.
Skrzyżowanie niby monitorowane co miało kontrolować ilość aut i przełączanie sygnalizacji.
Super genialny pomysł, po tylu latach ciekawe kto w końcu zobaczył że w tak małym mieście w ogóle się nie da jeździć, jakby w Trójmieście tak mieli ustawione światła to auta tylko by stały.