53
30.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Rozumie że ta fala ma służyć kierowcą a co z pieszymi ? Mają czekać i czekać aż szlachta przejedzie ?
(2026.01.30)

info

4  
  8
@Poinformowany - Robert Turlej ?
(2026.01.30)
Prezydenci sie zmieniają a większość urzędników dalej grzeje ciepłe pośladki. Czy naprawde jest sie czym chwalić ? Zielona fala powinna być po każdej zmianie w sygnalizacji świetlnej, wkoncu za coś biorą pieniądze...
Anonimek1 (2026.01.30)
Zapewne tak samo zrobią zielona fale na innych odcinkach...
Anonimek1 (2026.01.30)
@Anonimek1 - Miało być "grzeje ciepłe posadki".
Anonimek1 (2026.01.30)
Brawo - trafiony zatopiony!
Poinformowany (2026.01.30)
@Anonimek1 - "a większość urzędników dalej grzeje ciepłe pośladki" - zrobiłeś mi dzień
(2026.01.30)
Na Bema zielona fala jest w niedziele i święta, gdyż wyłączone są światła/może ktoś wie dlaczego/ i wtedy ulicą jedzie się płynnie.
Pecos (2026.01.30)

info

5  
  0
Skrzyżowanie Brzeskiej z Płk. Dąbka lewoskręt w stronę Cerfura 3 samochody przejadą, a 6 już nie. Skrzyżowanie niby monitorowane co miało kontrolować ilość aut i przełączanie sygnalizacji.
(2026.01.30)
Super genialny pomysł, po tylu latach ciekawe kto w końcu zobaczył że w tak małym mieście w ogóle się nie da jeździć, jakby w Trójmieście tak mieli ustawione światła to auta tylko by stały.
Sitek (2026.01.30)

info

3  
  1