UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
A ja wam mówię nie żeńta się bo te zajadłe baby was wykończą. Ja szczęśliwy już kilka lat po rozwodzie bez koszmarnego balastu. W małżeństwie tylko kłótnie i darcie ryja a teraz spokój ducha i wolność. One po zawarciu małżeństwa uważają że mają dożywotni abonament na rujnowanie życia swoim partnerom wylewając swoje wieczne frustrację. Nigdy więcej.
Wolni i szczęśliwy