Wybrany wątek opinii
.życzę kolejnych godów ! Ale poruszę inny temat... odnośnie pogotowia stomatologicznego w Elblągu ! Było głośno i przyjemnie kiedy ogłaszano otwarcie placówki w szpitalu na Jaszczurczego, potem czytam że przeniesiono na Gdyńska 51.
Dzisiaj dzwonię bo ząb boli ale nie mam kasy, więc pytam czy usługa usunięcia zęba jest nie odpłatna i usłyszałem że decyzja należy do lekarza ???
A więc jest refundowane czy nie, jest odpłatnie dla upieczonych czy nie ? Co to znaczy decyduje lekarz czy kasować ?
Do moderacji
Odpowiedz
19
4
Niestety nie wyrwą zęba na NFZ kaza płacić za prześwietlenie, znieczulenie i wyrwanie lub dadzą receptę na antybiotyk którego nie wykupisz bo brak nocnych aptek w Elblągu najbliższą mamy chyba w Gdańsku. Prezydent-buldozer dal ciała i się ośmieszył
Do moderacji
Odpowiedz
1
3