A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@JędrekGuzio - Oj muranski zrył berecik niekiepsko, he.
@JędrekGuzio - "Sytenerstwo", tak tak, wysoki poziom "piśmiennictwa". A ty nie jesteś anonimowym komentatorem?
sorry "jacy wyborcy taki mieszkaniec pałacu" WSTYD I HAŃBA
batyr kibolom wszystkie rozdał
@JędrekGuzio - Serio? Nie wiedziałem że są porządni i honorowi emeryci. U mnie na dzielnicy sami pisowcy i republika albo radio m. za każdą ścianą na cały regulator Jeśli to nie prowokacja to Szacunek dla Pana starszego. Przez duże S
@Dyzio Burczymucha - Nie mylić proszę literówki z formą i zastosowany słownictwem.
@bra - Większego trolla oo ciebie to nie ma w Elblągu. Nie każdy przywódca zasługuje na szacunek
@Adolfa też szanujesz ? - Widzę drogi wyznawco pisu lub Pana Brauna, że nie potrafisz dyskutować na argumenty. Używasz argument siły a nie siłę argumentów. (Potrafisz to zrozumieć?). Pomyliły Ci się chyba portale. Proszę wylej swoją frustrację na portalu Republiki TV. Tam z całą pewnością znajdziesz zrozumienie bo używają tego samego języka. Reprezentujemy odmienne wartości co trudno Ci zrozumieć. Wytłumaczę to jeszcze raz. Pan Nawrocki vel Batyr całym sobą reprezentuje wartości, które jak widzę są Ci bardzo bliskie. Mnie do nich bardzo daleko. Nie klęczę w kościele a potem nie wychodzę z basetbolem na ustawki kibolskie. Uczyłem psy ratowania ludzi z wody a nie szczułem nimi ludzi. Nie wykorzystywałem starszych ludzi, żeby pozyskać mieszkanie, nie przywoziłem panienek do hoteli, których byłem dyrektorem. Dlatego jeszcze raz podkreślam - miałem prawo odmówić przyjęcia medalu od osoby do postępowania, której mam wiele zastrzeżeń. Tyle w tym temacie.