UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"od ponad 65 lat stanowi wyraz uznania Rzeczypospolitej Polskiej" - tak? 65 lat temu to nie było Rzeczypospolitej, tylko komuszo-sowiecka okupacja.
Jar56
"od ponad 65 lat stanowi wyraz uznania Rzeczypospolitej Polskiej" - tak? 65 lat temu to nie było Rzeczypospolitej, tylko komuszo-sowiecka okupacja.
Jar56