UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"od ponad 65 lat stanowi wyraz uznania Rzeczypospolitej Polskiej" - tak? 65 lat temu to nie było Rzeczypospolitej, tylko komuszo-sowiecka okupacja.

Jar56

Anuluj