UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety nie wyrwą zęba na NFZ kaza płacić za prześwietlenie, znieczulenie i wyrwanie lub dadzą receptę na antybiotyk którego nie wykupisz bo brak nocnych aptek w Elblągu najbliższą mamy chyba w Gdańsku. Prezydent-buldozer dal ciała i się ośmieszył
Wściekły