UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja wam mówię nie żeńta się bo te zajadłe baby was wykończą. Ja szczęśliwy już kilka lat po rozwodzie bez koszmarnego balastu. W małżeństwie tylko kłótnie i darcie ryja a teraz spokój ducha i wolność. One po zawarciu małżeństwa uważają że mają dożywotni abonament na rujnowanie życia swoim partnerom wylewając swoje wieczne frustrację. Nigdy więcej.

Wolni i szczęśliwy

Anuluj