UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Niestety nie wyrwą zęba na NFZ kaza płacić za prześwietlenie, znieczulenie i wyrwanie lub dadzą receptę na antybiotyk którego nie wykupisz bo brak nocnych aptek w Elblągu najbliższą mamy chyba w Gdańsku. Prezydent-buldozer dal ciała i się ośmieszył

Wściekły