UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tu chodzi tylko i wyłącznie o wyciągnięcie kasy z naszych kieszeni. W budżecie 300 miliardów deficytu i kasy brak to trzeba nas jeszcze okraść. Ten neo rząd chyba płaci Niemcom za II wojnę światową.


Anuluj