UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tu chodzi tylko i wyłącznie o wyciągnięcie kasy z naszych kieszeni. W budżecie 300 miliardów deficytu i kasy brak to trzeba nas jeszcze okraść. Ten neo rząd chyba płaci Niemcom za II wojnę światową.
Tu chodzi tylko i wyłącznie o wyciągnięcie kasy z naszych kieszeni. W budżecie 300 miliardów deficytu i kasy brak to trzeba nas jeszcze okraść. Ten neo rząd chyba płaci Niemcom za II wojnę światową.