A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Odpowiadając na pytanie z obrazka - tam, gdzie mogą udać się nieletnie ofiary nauczycieli, trenerów sportowych, lekarzy, opiekunów, a przede wszystkim bliższych i dalszych członków rodzin i wielu pozostałych grup społecznych... Nie stygmatyzuj tylko jednych - problem dzieje się wokół.
@15 zakazow i wciąż jeździ - przecież elyty to elektorat rudego więc coś nie pykło
Najwięcej wypadków to wymuszenie pierwszeństwa przejazdu a nie prędkość. Na drogach klasy S i autostradach na których odbywa się połowa całego ruchu na drogach krajowych ( około 5500 km) jest tylko 2% wszystkich wypadków. Więc zastanów się co piszesz.
Poniżej cytat:
Drogi ekspresowe (klasy S) należą do najbezpieczniejszych w Polsce, odpowiadając za zaledwie ok.1,7% wszystkich wypadków drogowych. Mimo dużego natężenia ruchu i wysokich prędkości, dzięki bezkolizyjnym skrzyżowaniom, liczba wypadków jest znacznie niższa niż na drogach jednojezdniowych, gdzie dochodzi do blisko 80% zdarzeń.
Ja widziałem, Sebastiana Majtkiewicza. I swoją jazdą 300 km/h zabił pewną rodzinę.
Drugi pomiar prędkości odcinkowej ma być zamontowany od Dworka w kierunku Gdańska napewno do Wisły a może dalej
Wystarczy pojechać do Gdańska. lewym pasem jadą warszawiacy nawet 150-170 km. jest ich mnóstwo. niecdziwie się że ustawiają nowe kamery. takuch należy ścigać z urzędu i niech płacą ogromne mandaty. noech zabierają im Orawa jazdy.
"przecież elyty to elektorat rudego" - rudy to jest kaczor, koleżko
Ty masz uważać co sie dzieje na drodze i i poboczu a nie gapić się Bóg wie gdzie.
Ciekawa teoria, że takie coś chodzi po tym świecie. 🤔
Na s7 kierunek Gdańsk to co drugi leci powyżej 150 km/h.