UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Głupota totalna, efekt będzie taki że wszyscy ze strachu przed mandatami będą jechac 90 km/h zamiast przepisowych 120 i będą się wyprzedzać godzinami niczym teraz ciężarówki. W Niemczech na wielu odcinkach nie ma ograniczen prędkości, a budowanie autostrad i dróg ekspresowych tylko po to, żeby jechać po nich 90-100 km/h (realnie tyle gdzież wyjdzie przy OPP) to kompletne marnowanie kasy. Bananowych dzieciaków i tak to nie zatrzyma, po prostu wrzuca se mandat w koszty.

Admin1