UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Głupota totalna, efekt będzie taki że wszyscy ze strachu przed mandatami będą jechac 90 km/h zamiast przepisowych 120 i będą się wyprzedzać godzinami niczym teraz ciężarówki. W Niemczech na wielu odcinkach nie ma ograniczen prędkości, a budowanie autostrad i dróg ekspresowych tylko po to, żeby jechać po nich 90-100 km/h (realnie tyle gdzież wyjdzie przy OPP) to kompletne marnowanie kasy. Bananowych dzieciaków i tak to nie zatrzyma, po prostu wrzuca se mandat w koszty.
Admin1