UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Najlepiej tam gdzie od lat zapada się droga i jest wieczne ograniczenie. I tak nikt nie naprawi, a jeszcze się zarobi. To jest państwo.

Dyrekcja99

Anuluj