A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Już popuściłeś?
Oglądam właśnie w tv jak to Polacy mają problem z oddawaniem plastikowych butelek. Naprawdę ludzie w tym kraju nawet butelkomatu nie potrafią obsłużyć I być z tego dumnym przed kamerą ???
Schemat nowaka? Swoich nie ruszacie?
@Elyty - Na zachodzie małe dzieci mają więcej rozumu i wiedzą jak i po co używa się butelkomatu. Ale Polakom mentalnie bliżej do ruskich i syf na ulicach im nie przeszkadza
@Elyty - Cenzor broni te swoje pisowskie elyty i nie puszcza więcej komentarzy na temat swoich pisowskich czytelników
Takie same plotki jak te że Tusk się z Putinem układał a raczej to Trump uwielbiany przez PiS wiesza sobie w Białym Domu zdjęcie z Putinem w złotej ramce na ścianie!!! To że ktoś tego nie widział to nie oznacza że tak nie jest. Jest świadek który naocznie widział i opisał pracę Nałrokiego w Grand Hotelu.
@Elyty - To nie Polacy maja problem tylko jacyś płaskoziemcy z PiSu a już na pewno z Konfederacji i to tej Brauna bardziej. Oni nawet tej nakrętki nie potrafią obsłużyć a co dopiero butelkomatu bo albo ja połykają (nakrętkę) albo się oblewają jak im ona zwisa. No cóż oni nie tylko z tym walczą...
Widzę że ludzie w Elblągu wiedzą dokładnie kto fałszował głosy.
Czy ta katechetka dalej normalnie pracuje czy już dostała bilet na inną parafie i temat zamknięty ?
Prokuraturę Rejonową, która od tego czasu "sprawa", czy