34
28.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Już popuściłeś?
(2026.01.28)
Oglądam właśnie w tv jak to Polacy mają problem z oddawaniem plastikowych butelek. Naprawdę ludzie w tym kraju nawet butelkomatu nie potrafią obsłużyć I być z tego dumnym przed kamerą ???
Elyty (2026.01.28)
Schemat nowaka? Swoich nie ruszacie?
(2026.01.28)

info

1  
  1
@Elyty - Na zachodzie małe dzieci mają więcej rozumu i wiedzą jak i po co używa się butelkomatu. Ale Polakom mentalnie bliżej do ruskich i syf na ulicach im nie przeszkadza
Tu jest Polska (2026.01.28)
@Elyty - Cenzor broni te swoje pisowskie elyty i nie puszcza więcej komentarzy na temat swoich pisowskich czytelników
Portel jak republika (2026.01.28)
Takie same plotki jak te że Tusk się z Putinem układał a raczej to Trump uwielbiany przez PiS wiesza sobie w Białym Domu zdjęcie z Putinem w złotej ramce na ścianie!!! To że ktoś tego nie widział to nie oznacza że tak nie jest. Jest świadek który naocznie widział i opisał pracę Nałrokiego w Grand Hotelu.
(2026.01.28)
@Elyty - To nie Polacy maja problem tylko jacyś płaskoziemcy z PiSu a już na pewno z Konfederacji i to tej Brauna bardziej. Oni nawet tej nakrętki nie potrafią obsłużyć a co dopiero butelkomatu bo albo ja połykają (nakrętkę) albo się oblewają jak im ona zwisa. No cóż oni nie tylko z tym walczą...
(2026.01.28)
Widzę że ludzie w Elblągu wiedzą dokładnie kto fałszował głosy.
Może Bóg jej kazał (2026.01.28)
Czy ta katechetka dalej normalnie pracuje czy już dostała bilet na inną parafie i temat zamknięty ?
Ciekawy (2026.01.29)
Prokuraturę Rejonową, która od tego czasu "sprawa", czy
(2026.01.29)

info

0  
  0