UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Elyty - To nie Polacy maja problem tylko jacyś płaskoziemcy z PiSu a już na pewno z Konfederacji i to tej Brauna bardziej. Oni nawet tej nakrętki nie potrafią obsłużyć a co dopiero butelkomatu bo albo ja połykają (nakrętkę) albo się oblewają jak im ona zwisa. No cóż oni nie tylko z tym walczą...