UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Elyty - To nie Polacy maja problem tylko jacyś płaskoziemcy z PiSu a już na pewno z Konfederacji i to tej Brauna bardziej. Oni nawet tej nakrętki nie potrafią obsłużyć a co dopiero butelkomatu bo albo ja połykają (nakrętkę) albo się oblewają jak im ona zwisa. No cóż oni nie tylko z tym walczą...


Anuluj