Wybrany wątek opinii
"ja proponuje na cześć pierwszej "damy": gosia, gosia, gosia…, Zwyciężyliśmy!" Cóż Szkodzi Obiecać - prawda haha
Do moderacji
Odpowiedz
4
1
Już popuściłeś?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0