Wybrany wątek opinii

"ja proponuje na cześć pierwszej "damy": gosia, gosia, gosia…, Zwyciężyliśmy!" Cóż Szkodzi Obiecać - prawda haha
(2026.01.28)
Już popuściłeś?
(2026.01.28)
Powrót do komentarzy