34
28.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Dla wszystkich zmanipulowanych "mędrców" marnujących czas na polityczne (ustawione) waśnie...
(2026.01.29)
Biegłych masz w każdej dziedzinie. Grafologii. Psychologii. Psychiatrii. Nawet psi behawiorysta bez dyplomu będzie wezwany jak kogoś zaatakuje pies. Np.
(2026.01.29)
KOwski szwindel. Zawsze jak coś KOwcy zmajstruja to cwaniaki zamiatają pod dywan. Sprawa SOR u POslanki wyciszona. Skandal.
Jawamwojtaniewybierałem (2026.01.29)

info

2  
  2
A może w ramach dbania o miasto ktoś zająłby się problemem psich kup? Parki i trakty spacerowo-rowerowe zafajdane na gęsto. Na 15-20 właścicieli zbiera 1! Słownie jeden! Dlaczego od lat nikt nie zajmuje się tym problemem w mieście. Piszę jako ten 1 zbierający po własnym psie.
Zbierający po własnym psie. (2026.01.29)

info

1  
  0