34
28.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Wierny sekty uczeń bez nabiału.
(2026.01.28)
Biegły- to jest fucha.6 miesięcy będzie się przyglądał kilku kartkom a to jeszcze nie ostatnie słowo.
(2026.01.28)
I znowu użyłem wulgaryzmów na t, na n i grodzki i cenzor zablokował.
(2026.01.28)

info

2  
  3
"ja proponuje na cześć pierwszej "damy": gosia, gosia, gosia… x 2 godziny wystarczy? hahaha
(2026.01.28)
"ja proponuje na cześć pierwszej "damy": gosia, gosia, gosia…, Zwyciężyliśmy!" Cóż Szkodzi Obiecać - prawda haha
(2026.01.28)
To nie groteska ale zwykły prawny bur.. l który pisowcy zostawili po sobie.
(2026.01.28)
Aleś ty mądry. Może kiedyś prezesem zostaniesz
(2026.01.28)
Nigdy w życiu po jakichś plotkach medialnych nie uwazym kogoś za jakiegos lafonsa cyz złodzieja... widziałeś to? byłes tam? że wiesz że ten czy tamten to jakiś "alfons" czy tylko powielasz plotki z mediów? NIgdzue nie byłes nic nie widziałeś a medrkujesz haha leż z ciebie memowy portelowy polityk komentatowy :) działaj dalej i wlkejaj fake memy możę w żłobku będziesz miał branie haha jak ktoś mówi alfons myslę o imieniu Alfons, bo nie mam takich znajomych i mentalnosci aby coś tam coś.
(2026.01.28)
Podobno kiedyś pisowcy krzyczeli murem za mundurem....
Wiecznie kłamią (2026.01.28)
Trzeba było się uczyć, a nie być głupiomądrym.
(2026.01.28)