UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oglądam właśnie w tv jak to Polacy mają problem z oddawaniem plastikowych butelek. Naprawdę ludzie w tym kraju nawet butelkomatu nie potrafią obsłużyć I być z tego dumnym przed kamerą ???

Elyty

Anuluj