UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oglądam właśnie w tv jak to Polacy mają problem z oddawaniem plastikowych butelek. Naprawdę ludzie w tym kraju nawet butelkomatu nie potrafią obsłużyć I być z tego dumnym przed kamerą ???
Elyty
Oglądam właśnie w tv jak to Polacy mają problem z oddawaniem plastikowych butelek. Naprawdę ludzie w tym kraju nawet butelkomatu nie potrafią obsłużyć I być z tego dumnym przed kamerą ???
Elyty