Wybrany wątek opinii
Oglądam właśnie w tv jak to Polacy mają problem z oddawaniem plastikowych butelek. Naprawdę ludzie w tym kraju nawet butelkomatu nie potrafią obsłużyć I być z tego dumnym przed kamerą ???
Do moderacji
Odpowiedz
9
2
@Elyty - Na zachodzie małe dzieci mają więcej rozumu i wiedzą jak i po co używa się butelkomatu. Ale Polakom mentalnie bliżej do ruskich i syf na ulicach im nie przeszkadza
Do moderacji
Odpowiedz
3
2
@Elyty - Cenzor broni te swoje pisowskie elyty i nie puszcza więcej komentarzy na temat swoich pisowskich czytelników
Do moderacji
Odpowiedz
7
3
@Elyty - To nie Polacy maja problem tylko jacyś płaskoziemcy z PiSu a już na pewno z Konfederacji i to tej Brauna bardziej. Oni nawet tej nakrętki nie potrafią obsłużyć a co dopiero butelkomatu bo albo ja połykają (nakrętkę) albo się oblewają jak im ona zwisa. No cóż oni nie tylko z tym walczą...
Do moderacji
Odpowiedz
8
1