Wybrany wątek opinii

Każdy wie, że to katechetka. Dawno powinien ktoś o tym napisać, a nie udajemy świętych i niewiedzących. Takie rzeczy tylko w Elblągu
(2026.01.28)
Widzę że ludzie w Elblągu wiedzą dokładnie kto fałszował głosy.
Może Bóg jej kazał (2026.01.28)
Czy ta katechetka dalej normalnie pracuje czy już dostała bilet na inną parafie i temat zamknięty ?
Ciekawy (2026.01.29)
Powrót do komentarzy