Wybrany wątek opinii
Każdy wie, że to katechetka. Dawno powinien ktoś o tym napisać, a nie udajemy świętych i niewiedzących. Takie rzeczy tylko w Elblągu
Do moderacji
Odpowiedz
9
1
Widzę że ludzie w Elblągu wiedzą dokładnie kto fałszował głosy.
Do moderacji
Odpowiedz
4
0
Czy ta katechetka dalej normalnie pracuje czy już dostała bilet na inną parafie i temat zamknięty ?
Do moderacji
Odpowiedz
2
0