Wybrany wątek opinii

Biegły- to jest fucha.6 miesięcy będzie się przyglądał kilku kartkom a to jeszcze nie ostatnie słowo.
(2026.01.28)
Trzeba było się uczyć, a nie być głupiomądrym.
(2026.01.28)
Biegłych masz w każdej dziedzinie. Grafologii. Psychologii. Psychiatrii. Nawet psi behawiorysta bez dyplomu będzie wezwany jak kogoś zaatakuje pies. Np.
(2026.01.29)
Powrót do komentarzy