Wybrany wątek opinii
Biegły- to jest fucha.6 miesięcy będzie się przyglądał kilku kartkom a to jeszcze nie ostatnie słowo.
Do moderacji
Odpowiedz
5
2
Trzeba było się uczyć, a nie być głupiomądrym.
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
Biegłych masz w każdej dziedzinie. Grafologii. Psychologii. Psychiatrii. Nawet psi behawiorysta bez dyplomu będzie wezwany jak kogoś zaatakuje pies. Np.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0