Wybrany wątek opinii

Dajcie spokój. - groteska. Chociaż może to i lepiej, bo jak by sie okazało ze orzeka neosędzia to wyrok można podważyć. To kolejna groteska
(2026.01.28)
To nie groteska ale zwykły prawny bur.. l który pisowcy zostawili po sobie.
(2026.01.28)
Powrót do komentarzy