Wybrany wątek opinii

"ja proponuje na cześć pierwszej "damy": gosia, gosia, gosia… x 2 godziny wystarczy? hahaha
(2026.01.28)
Aleś ty mądry. Może kiedyś prezesem zostaniesz
(2026.01.28)
Powrót do komentarzy