UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"ja proponuje na cześć pierwszej "damy": gosia, gosia, gosia…, Zwyciężyliśmy!" Cóż Szkodzi Obiecać - prawda haha


Anuluj