UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nigdy w życiu po jakichś plotkach medialnych nie uwazym kogoś za jakiegos lafonsa cyz złodzieja... widziałeś to? byłes tam? że wiesz że ten czy tamten to jakiś "alfons" czy tylko powielasz plotki z mediów? NIgdzue nie byłes nic nie widziałeś a medrkujesz haha leż z ciebie memowy portelowy polityk komentatowy :) działaj dalej i wlkejaj fake memy możę w żłobku będziesz miał branie haha jak ktoś mówi alfons myslę o imieniu Alfons, bo nie mam takich znajomych i mentalnosci aby coś tam coś.


Anuluj