A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Może jakieś obrzędy salcesonem żeby przegonić gołoledź?
Współczuj sobie bo stan twojego umysłu jest w opłakanym stanie, jak to stan w stanie.
Powiem krócej, kto ma odśnieżać jak szlachta żyje za 800+, z innych zasiłków, mieszkania komunalne zadłużone na ponad 100 mln. ale jak ich zmusić do pracy, oni mają największe wymagania. Zajmij się swoją robotą, jest wiele uwag.
@pilll - I racja ruspublika śliwy
@Spadek po pislamistach - Nienawiść do Tuska jest celem życiowym kaczora i jego wyznawców
@okoniowaty - To sobie załóż orkiestrę i będziesz grał gdzie będziesz chciał. A kto ciebie utrzymywał? Stracone pieniądze.
"Za egzekwowanie obowiązków zimowego utrzymania przez wszystkich właścicieli nieruchomości odpowiedzialna jest Straż Miejska w Elblągu. " -) Kiedyś propaganda miała co prawda duże uszy ale i wielką inteligencję, kulturę i smak. Jaka straż miejska? Można sobie dzwonić dwa razy w rynnę, raz w parapet. Powiastka o nagrywaniu rozmów, normalny sygnał połączenia i pyk... Abonent czasowo niedostępny. Spróbuj później. Zarząd dróg? Nawet powiastki nie ma, tylko ewidentnie pracownicy traktują dźwięk telefonu jak chorobę zaraźną, mocno ekspansywną. A ja mam takie dwa urocze pytania. Kto jest odpowiedzialny za chodnik od Królewieckiej do Odzieżowej na wysokości Truso. Co prawda, doskonale się domyślam, bo jest to mało szacowna linia rodzinno- koleżeńska ale nie pierwszy raz od lat wszyscy "władni" tracą wzrok, słuch, powonienie i inne przymioty. Druga rzecz. Na chodnikach zrobiła się kasza. Najlepszy moment, żeby to uprzątnąć i nie przechodzić powtórki z rozrywki jak złapie. Mróz. Ależ po co? Znowu będzie, że służby serce oddają, tylko aura zawiniła. Ot, taka paranoja.
A on z elblaga, ten zuchowski?bo wydaje mnie sie, ze mowi o zupelnie innom miescie. a moze czeka w kolejce do okulisty?
Straż miejska niech się przejedzie około godziny 18-20 po osiedlu powyzej szpitala wojewódzkiego. Zapachy wspaniale, palą w piecach świństwem, łatwo namierzyć po kolorze dymu no i smrodzie gryzącym w oczy i nos. Albo może drona wysyłajcie, jeśli zasobów ludzkich za mało.
Psychiatra się znalazł z emblonga XD Idź tam płacz do rękawa