54
28.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Choć był taki niedoszły bo 2 ( dwu ) godzinny prezydent któremu płonęła planeta...
(2026.01.28)

info

5  
  7
@Spadek po pislamistach - No i okazało się że tegoroczna mroźna zima to wina Putina....
(2026.01.28)
Dlaczego Grunwaldzka super odśnieżona a Mickiewicza i Kościuszki zawalona brudnym twardym lodem?
(2026.01.28)

info

6  
  1
Poza nielicznymi wyjatkami, wszystkie chodniki sa publiczne, nie prywatne. to samorzad jest wlascicielem i to samorzad powinien o nie dbac. pozbawiona logiki ustawa przerzuca ten obowiazek na wlascicieli przyleglych posesji. jest to nieuczciwe i niesprawiedliwe. nie wolno wymagac od emerytow, zeby zgarniali snieg tylko dlatego ze mieszkaja przy chodniku, ktory nie jest ich wlasnoscia i z ktorego korzystaja wszyscy.
(2026.01.28)
gosia gosia gosia haha tego się nie da zapomnieć ale wstyd na dziesięciolecia; -D beka max mem 1000-lecia! wstyd! amatorka polityczna, i ktoś taki chciał "rządzić" hahah
(2026.01.28)

info

5  
  6
"ja proponuje na cześć pierwszej "damy": gosia, gosia, gosia…, Zwyciężyliśmy!" Cóż Szkodzi Obiecać - prawda haha
(2026.01.28)

info

5  
  5
Dobra wiadomość jest taka z pisowska fabryka Izery pracuje bez zakłóceń
(2026.01.28)

info

10  
  4
@Spadek po pislamistach - Może i gaz jest drogi przez pisowców ale za to fabryka Izery też nie działa
Pisowskie obiecanki (2026.01.28)
"najedzone panienki z zbk miałby crossfit"
(2026.01.28)

info

4  
  1
kilka glowncyh ulic odsniezioncyh z opoznieniem, ale juz boczne ulice i chodniki leżą i kwiczą. Ktos tu powinien poleciec za niegospdoarnosc przy takich marnych efektach
Planeta płonie (2026.01.28)

info

6  
  3