Wybrany wątek opinii

Niech orkiestra zagra zbierając na odśnieżanie, a EPGK które nie pieniędzy na owe odśnieżanie da kasę na orkiestrę. A pieniądze zaoszczędzone na wcześniejszych zimach są już wydane na inne ważne sprawy np. utrzymanie 3 vice prezydentów i jako dodatek dla emerytowanego zarządzacza kryzysowego, który musi mieć wynagrodzenie.
okoniowaty (2026.01.28)
@okoniowaty - To sobie załóż orkiestrę i będziesz grał gdzie będziesz chciał. A kto ciebie utrzymywał? Stracone pieniądze.
(2026.01.28)
Powrót do komentarzy