Wybrany wątek opinii

taki mamy klimat.... faktycznie jest na bieżąco odśnieżane, nie powiem złego słowa. A jak ktoś marudzi NIECH NIE WYCHODZI Z DOMU i ogląda RUSpublikę
pilll (2026.01.28)
@pilll - I w Elblągu to się dzieje. Co Ty bierzesz.
bra (2026.01.28)
@pilll - I racja ruspublika śliwy
(2026.01.28)
Powrót do komentarzy