Wybrany wątek opinii
taki mamy klimat.... faktycznie jest na bieżąco odśnieżane, nie powiem złego słowa. A jak ktoś marudzi NIECH NIE WYCHODZI Z DOMU i ogląda RUSpublikę
Do moderacji
Odpowiedz
22
51
@pilll - I w Elblągu to się dzieje. Co Ty bierzesz.
Do moderacji
Odpowiedz
9
14
@pilll - I racja ruspublika śliwy
Do moderacji
Odpowiedz
2
3