UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Straż miejska niech się przejedzie około godziny 18-20 po osiedlu powyzej szpitala wojewódzkiego. Zapachy wspaniale, palą w piecach świństwem, łatwo namierzyć po kolorze dymu no i smrodzie gryzącym w oczy i nos. Albo może drona wysyłajcie, jeśli zasobów ludzkich za mało.