Wybrany wątek opinii

Lodowisko na chodnikach i proszę nie pie...* głupot, że to wszystko należy do administratorów czy prywatnych właścicieli - wiele chodników należy DO MIASTA a stan ich jest w opłakanym stanie. Współczuję głównie starszym osobom, które nie mogą wyjść z domu bo się boją o własne zdrowie.
(2026.01.28)
Współczuj sobie bo stan twojego umysłu jest w opłakanym stanie, jak to stan w stanie.
(2026.01.28)
Psychiatra się znalazł z emblonga XD Idź tam płacz do rękawa
(2026.01.29)
Powrót do komentarzy