A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jeżeli między prywatną posesją a chodnikiem jest pas zieleni to chodnik należy do miasta i ono ma obowiązek odśnieżania a nie właściciel posesji
Ile lat a może i dekadę śniegu nie było wcale albo na raz czy dwa poprószył? Urzędnicy bezczelnie udają cichociemnych. Guzik wydawano na akcję zima. Niewiele się dzieje lód na chodnikach jak był tak jest.
To wie każdy właściciel nieruchomości. A jak ktoś fika niech wzywa Policję. Dowie się, że nie ma obowiązku jeżeli posesję a chodnik dzieli działka miejska. Pas zieleni.
Zostały wydatkowane na nagrody za oszczędności.