UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Straż miejska niech się przejedzie około godziny 18-20 po osiedlu powyzej szpitala wojewódzkiego. Zapachy wspaniale, palą w piecach świństwem, łatwo namierzyć po kolorze dymu no i smrodzie gryzącym w oczy i nos. Albo może drona wysyłajcie, jeśli zasobów ludzkich za mało.


Anuluj