Wybrany wątek opinii

Powiem krótko do roboty nieroby bo jest rozgarniete nie odśnieżone. Chodniki lód a dziś jest plus czemu looatami nie odgarniaja chodników. , zarzadcy budynków do ukarania.
(2026.01.28)
Spadaj dziadu....
(2026.01.28)
Powiem krócej, kto ma odśnieżać jak szlachta żyje za 800+, z innych zasiłków, mieszkania komunalne zadłużone na ponad 100 mln. ale jak ich zmusić do pracy, oni mają największe wymagania. Zajmij się swoją robotą, jest wiele uwag.
(2026.01.28)
Powrót do komentarzy