57
26.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To teraz na wypłaty w służbie zdrowia bo obsługa szpitali zachowuje się jak by to ich prywatne było, a pacjęci to zło konieczne
(2026.01.26)
Fiu, fiu jak się jest takim "ą, ę" pacjentem to trzeba na paluszkach.
(2026.01.26)
inteligentni nie dają owsiakowi !. Tyle w temacie
hrabia_George (2026.01.26)
Nie z przymiotnikami piszemy razem.
gramarnazi (2026.01.26)
@hrabia_George - Ty to możesz tylko tęsknić za inteligencją i rozumem, twój wpis i podpis mówią całą prawdę o tobie, dobrze nie jest.
(2026.01.26)
@gramarnazi - gramarnazi - ależ zabłyśnałeś poolonisto, haha załamał sie ktos, i tera co? nikt niczego nei zrozumiał? ty naprawde chcesz edukwoac ludzi w sieci? haha chyba emeryt to napisał, PURYSTA; -d A moze słownik z telefonu sam tak zrobił bo to podpowiedz swyrazu?nierozumiesz? nie oddzdzielnie? buhahaha ale beka
(2026.01.26)
Mi ZUS nie przeszkadzza nie mam z nimi zadnych problemów, ba! Nawet na czas zasiłki wypłacają to sie loczy, prozadna firma, a czy ma coś za uszami? nic nie wiem nie wiedziałem nie słyszałem, ważne ze do przodu :) ZUS JEzus pozdro!
(2026.01.26)

info

0  
  0
Mam nadzieję, że po zmianie władzy wszystko zostanie sprawdzone pod względem prawnym i tym razem nic nie da zmiana nazwy spółki, a za nieprawne wykorzystanie służb wreszcie trafią do więzienia. Tam dostaną wiele miłości
(2026.01.26)
A ile z tej zbiórki pozostanie w Elblągu, z celowym przeznaczeniem dla miejscowych?
Bezproblemowy (2026.01.26)

info

11  
  1
8 lat twoi rządzili I nic nie znaleźli. Maly żałosny człowieczku
Jamaleg (2026.01.26)