Wybrany wątek opinii
To teraz na wypłaty w służbie zdrowia bo obsługa szpitali zachowuje się jak by to ich prywatne było, a pacjęci to zło konieczne
Do moderacji
Odpowiedz
7
2
Fiu, fiu jak się jest takim "ą, ę" pacjentem to trzeba na paluszkach.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0