Wybrany wątek opinii

To teraz na wypłaty w służbie zdrowia bo obsługa szpitali zachowuje się jak by to ich prywatne było, a pacjęci to zło konieczne
(2026.01.26)
Fiu, fiu jak się jest takim "ą, ę" pacjentem to trzeba na paluszkach.
(2026.01.26)
Powrót do komentarzy