57
26.01.2026

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
@Nie usuniecie? - Oficjalnie wpłacał na kampanię Wróblewskiego, to się jednak ceni, tj docenia chyba, prawda?
(2026.01.26)
no to może jakała kupin sobie nowe portki bo te już wyblakły
(2026.01.26)
"... i żebyście wygrali! Z sepsą! Hahahaha" - Jerzy Owsiak w 2023 r. , podczas Marszu Miliona Serc, tuż przed wejściem Tuska na scenę, wszystko pod wielkim logiem Koalicji Obywatelskiej. Jawnie kpił sobie z tych wyborczych bilboardów z "sepsą hahaha". Ale wyborcy KO dalej udają, że to się nigdy nie wydarzyło. Pieniądze z puszek miały iść na chore dzieci, poszły na kampanię Tuska. Tego się nie da moralnie wybronić. Nielegalne finansowanie kampanii politykom to poważne przestępstwo, a Owsiak sobie z tego kpi na scenie i nikt nie poniósł za to odpowiedzialności.
Jak dbosz, tak mosz (2026.01.26)

info

38  
  12
Po pierwsze powód do gratulacji jest - wolontariusze swoje zrobili - gdybyż teraz to samo zrobiła Fundacja i nie przeznaczyła dochodów na jakieś wyciągnięte z przysłowiowej "dupy" koszta będzie dobrze. Co zaś do Krauzego to to że biega czy organizuje biegi czy WOŚP albo wspiera kasą Pana Wróblewskiego to jego prywatne rzeczy i przysłowiowe trzy litery wam co robi z prywatnym czasem. Natomiast w mojej ocenie nie panuje nad ZBK - i to już sprawa społecznie istotna. Mam NADZIEJE że Pan Świniarski troszkę tę Stajnie Augiasza uporządkuje zanim ja zaproszę do tego Prokuraturę. Małe kroki do poprawy Krauze już zrobił ale gdyby mniej mówił a więcej czytał i słuchał to już bylibyśmy dwa kroki dalej. To że Pan Skorupa zaczyna porządkować sprawy mieszkań socjalnych jest najważniejszą sprawą dla ZBK a uruchomienie pustostanów to druga sprawa. I mam nadzieje że Krauze da rade nie tylko gadać ale i to zrobić skutecznie. Patrzcie Panowie co robi za nasze pieniądze a nie na to co robi ze swoim wolnym czasem i własną kasą bo to jego prywatne sprawy.
MariuszLewandowski-Fc (2026.01.26)
Jako społeczeństwo wywiązaliśmy się z pomocy, bo ogolnie pomaganie to dobra cechą, teraz jednak czas aby to państwo wzięło się do roboty i zaczęło naprawiać fatalną służbę zdrowia, ktora uwłacza pacjentowi ! Czas przestać płacić ogromne uposażenia politykom tylko dotować służbę zdrowia krora pada, a my czekamy w kolejce po życie!
(2026.01.26)
Nie zgodzę się... służba zdrowia powinna działać systemowo i być prywatna a ubezpieczenie społeczne realizowane w konkurencyjnych kasach chorych... ZUS to zorganizowana grupa przestępcza - szczególnie ten w Elblągu. ZUS przejada więcej niż WOŚP i pod tym względem Owsiak pokazał że można - mimo wszystkich Mrówek i Melonów - taniej i lepiej. Lekarze inwestują miliony w prywatne gabinety i wystarczy dać im uczciwe warunki a sami sfinansują najlepszy sprzęt w świecie, ,, WOŚP jest troszkę jak balsamista który upieksza trupa...
MariuszLewandowski-Fc (2026.01.26)
Rzeczywiście, spektakularny sukces jak każdego roku. Jednocześnie NFZ jest bankrutem.
:)) (2026.01.26)

info

13  
  1
zawiść to straszna rzecz
katon (2026.01.26)
Widowisko pod bramą z ogniami było pewnie fajne dla 3 pierwszych rzędów reszta nic nie widziała.
(2026.01.26)

info

8  
  0
i zaczęło się strzyżenie baranuuuffff
(2026.01.26)

info

10  
  7