A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@MariuszLewandowski-Fc - Tylko on nie robi tego Tylko w czasie wolnym, ale lansuje się w czasie kiedy powinien zajmować pracą za którą bierze pieniądze, niestety.
Bóg czuwa i przełożył na poniedziałek gołoledź bo rekord by wtedy nie padł!!! Dziękuje Tobie dobry Boże o ten dar serca dla najmniejszych i najbardziej potrzebujących. To czuwa moc boska i zbiórka udała się w całym kraju przepięknie. Sie ma !!!
@hrabia_George - za to głupi dają na Sakiewicza ! Tyle w twmacie
@Sinuhe - Poszukaj sobie dobrą pracę a później oceniaj. Zazdrość to grzech śmiertelny i niegodny katolika.
Trzeba wydać 100 tys. z budżetu, żeby zebrać 70 tys ze zbiórki, żeby z kolei zakupić sprzęt za 50 tys.
A ile od rydzyka i z tacy pójdzie na kampanię PiS? Nie rozśmieszaj mnie nawet
"Super, na ile bilbordów Koalicji Obywatelskiej starczy ta kwota w następnych wyborach? Ile pojdzie na Ukrainę? Ile na Złotego Melona?" - Na 0 bohaterów KO (to nie PIS bo to oni lubią nieswoje pieniążki ), Ukraina za nas walczy, a Złoty Melon leczy Polskie dzieci
Gratulacje dla szefa Pana Krauze i wszystkich co pomagali zorganizować granie orkiestry. Również dla wolontariuszy i wszystkich ludzi co przyczynili się do zebrania pieniędzy. Kwota nie jest aż tak ważna. Są ważniejsze sprawy od zebranych pieniędzy albo wydanych na organizację imprezy. Wychowanie dzieci i młodzieży jest bezcenne. Orkiestra to wychowanie dzieci i młodzieży na dobrych ludzi szanujących i pomagających innym bez względu na to kim są i w co wierzą. Integracja w jeden dobry tolerancyjny naród dla wszystkich Polaków.
Kiedyś zastanawiałem się, skąd się brali chętni do ZOMO by straszyć i bić - teraz wiem
Teraz masz ZOMO w USA o nazwie ICE. Tak masz racje to potomkowie esbeków na obczyźnie. Ja też wiem skąd się brali chętni by straszyć i bić.