UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Mi ZUS nie przeszkadzza nie mam z nimi zadnych problemów, ba! Nawet na czas zasiłki wypłacają to sie loczy, prozadna firma, a czy ma coś za uszami? nic nie wiem nie wiedziałem nie słyszałem, ważne ze do przodu :) ZUS JEzus pozdro!