Wybrany wątek opinii

inteligentni nie dają owsiakowi !. Tyle w temacie
hrabia_George (2026.01.26)
@hrabia_George - Ty to możesz tylko tęsknić za inteligencją i rozumem, twój wpis i podpis mówią całą prawdę o tobie, dobrze nie jest.
(2026.01.26)
@hrabia_George - za to głupi dają na Sakiewicza ! Tyle w twmacie
(2026.01.26)
Ty nie jesteś głupi tylko bardzo, bardzo głupi...
(2026.01.26)
Jak głupi może być jeszcze bardziej głupi? No chyba że to Trump to wtedy masz racje.
(2026.01.26)
POmyśl o sobie....
(2026.01.26)
pogadaj ze Szczerbą i Jonskim, głupi i gluupszy jak się patrzy... który jest który do wyboru przez ciebie... no chyba że Zielińską zagadasz, ale nie wiem czy ogarnie...
(2026.01.27)
Powrót do komentarzy