UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To teraz na wypłaty w służbie zdrowia bo obsługa szpitali zachowuje się jak by to ich prywatne było, a pacjęci to zło konieczne
To teraz na wypłaty w służbie zdrowia bo obsługa szpitali zachowuje się jak by to ich prywatne było, a pacjęci to zło konieczne