UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mam nadzieję, że po zmianie władzy wszystko zostanie sprawdzone pod względem prawnym i tym razem nic nie da zmiana nazwy spółki, a za nieprawne wykorzystanie służb wreszcie trafią do więzienia. Tam dostaną wiele miłości