UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@lft - Ja również nie życzę sobie, żeby te panie mnie jako elblążankę gdziekolwiek reprezentowały. Polityczny twór, a większość z nich to żony polityków KO np. Witek- były wiceprezydent od Nowaczyka, czy Strzelec, Osik byli radni.