UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@lft - Ja również nie życzę sobie, żeby te panie mnie jako elblążankę gdziekolwiek reprezentowały. Polityczny twór, a większość z nich to żony polityków KO np. Witek- były wiceprezydent od Nowaczyka, czy Strzelec, Osik byli radni.