A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@mieszkanka dzielnicy - On (bra) i jego 4 kolejne konta, które to pominusowały nigdy nie przestały i nigdy nie przestaną być żałosne.
Ujemne ajkjuuu ale chirurga odwiedzają regularnie.... karpiki
Życzę Panią powodzenia w działaniach i wytrwałości w realizowaniu zamierzonych celów.
"Strach się bać, co nam zwykłym ludziom te lewackie aktywiszcza zgotują" - a Co zgotowali już "prawicowcy" to dopiero strach się bać i to naprawdę. No ale co mogą zgotować ludzie nie szanujący innych i wierzący w cuda/
@bra - Napawaj się swoim prezydencikiem
Będziemy powiadamiać jak Panie z Rady Kobiet szanują swoje środowisko i mieszjańców
Biedne kobiety dały się zmanipulować, nie są w zwykłej Radzie, tylko specjalnym tworze - Rada Kobiet. Jak jakaś specjalna rada dla gorszych, słabszych obywateli. Jak klasa specjalna. Panie walczcie z tymi podziałami, tak jesteście kobietami macie lepsze predyspozycje do pewnych zajęć, mężczyźni do innych ale jako ludzie obywatele, intelektualnie jesteśmy równi, po co komu te podziały i specjalne twory. Rozumiem ubikacja, czy szatnia, ale rada.
"Dysponuje wysokimi umiejętnościami z zakresu współpracy międzynarodowej. " - tzn. jakimi?
Precz z Komuną, precz z Cenzurą.
Za dużo ich