UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czyli te Panie, gdyby któraś z nich zechciała zajść w ciąże to będą mogły rodzić na SORze ??? Jeszcze tak niedawno ochoczo latały z tymi piorunami teraz cichutko wyrażają zgodę na to nowe miejsce rodzenia ??? Obłuda.... Ważne dla nich są tylko stołki i miejsce na liście wyborów do parlamentu...


Anuluj